Why does a?

نویسندگان وبلاگ

بهترین ها

درباره ما


آمار

افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 17
بازدید دیروز : 1
بازدید این هفته : 23
بازدید این ماه : 420
بازدید امسال : 4753
بازدید کل : 15300
تعداد پست ها : 17
تعداد نظرات : 12
غلام علي
يکشنبه 21 دی 1393 - 10:43

نامه یک معلم یزدی به دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

جناب آقای دکتر هاشمی، وزیر بهداشت و درمان کشور؛

با سلام و عرض ادب و احترام

تعجب نکنید که وزیر ما فرهنگیان دکتر””فانی”” است. ایشان فراموش کرده اند که وظیفه یک وزیردرقبال کارکنان تحت امرش چیست من به نمایندگی از جمعیت میلیونی فرهنگیان کشوراین نامه به شما می‌نویسم تا در جلسه بعدی هیئت دولت کنار وزیر ما نشسته واز میکروفن ایشان و بجای ایشان درددل مافرهپگیان را به دولت و شخص ریس جمهور والبته دکترفانی برسانید!

انشالله ازاین به بعد دربازدیدهایتان سری هم به مدارس وادارات آموزش وپرورش هم بزنید و در مصاحبه های رادیو تلویزیونی و مطبوعاتی تان مشکلات ماراهم مطرح کنید.

لطفا و حتما به احترام۱۲سال تحصیل زیر دست معلمان فراموش شده ایران این کارها را انجام دهید.

جناب دکتر بیمه طلایی فرهنگیان پشیزی نمی ارزدو باری به بارمعیشتی ما اضافه کرده است.جناب وزیر مشکل ما فرهنگیان را فقط در یک جمله کوتاه مطرح کنید.

حقوق مابرای ده روز کافی است و۲۰روزبعدی رابافلاکت وبعضا شغل های دور از شان معلم می گذرانیم.

جناب هاشمی واقعا نمیدانم در کدام کشور وکدام مدرسه دوره ابتدایی را شروع کردی کجا دیپلم گرفتی.

اما خوب میدانم هرکجابوده اید درایت ومدیریتی که امروز ازشمامی بینیم قطعا درصد زیادی از آنراخود شماهم نتیجه تلاشهاوزحمات معلمان خود می دانید.

امابازنمی دانم چراهمه مدیران کشور ازمجلسی ها وزرا و شخص رییس جمهور، زحمات معلمان خود رافراموش میکنند و حاضرنیستند حداقل با آنها رفتاری مانندسایرکارکنان دولت داشته باشند.

حال که شمادراین مدت اندک اینهمه تحول در نظام سلامت کشورایجادکرده اید ودرتمام برنامه های خبری شاهد تلاش شما برای رفع مشکلات وزراتخانه بهداشت هستیم برآن شدم ابن شکوه نامه را خدمت شما بنویسم شاید انشالله دیگروزرای محترم وخصوصادکترفانی نیزبه تبعیت از شما پیگیر مشکلات وزارتخانه هایشان باشند.

هدیه معلم به افراد کوشا نمره ۲۰ می باشد که با احترام این نمره را درکارنامه شما ثبت می کنم ودر کارنامه جناب فانی نمره ۹/۵ راثبت می کنم که خودشان اگر معلمی کرده باشند معنایش را می دانند.

با احترام – جمعیت معلمان ایران زمین

به امید اندیشیدن تدبیری برای ساختن کلید بازکننده قفل های زنگ زده آموزش کشور

آرشیو

» 1394
» 1393

پیوندهای روزانه

کلیه حقوق این وبلاگ برای هماي رحمت محفوظ است

Theme Design By ParsTools.Com